Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PARTICIPARE CA SPECIALIST MEMBRU COMISIE DE RECEPTIE LUCRARI DUDESTII VECHI

Număr anunț
DA30327592
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Cod CPV
79992000-4 · Servicii de receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.017 RON
Valoare atribuită
37.781.067 RON
Data publicării
06.04.2022 00:00
Data finalizării
07.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.781.067 RON

din 2.017 RON estimat