Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Beton B 350 (C20/25) - 15 mc.

Număr anunț
DA30332860
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.273.278 RON
Data publicării
06.04.2022 00:00
Data finalizării
07.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.273.278 RON