Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de cartografiere vizand date de teren (Teren in Area 1 si Teren in Area 2) AIB

Număr anunț
DA30309165
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
12.891.196 RON
Data publicării
04.04.2022 00:00
Data finalizării
07.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.891.196 RON