Atribuită Cumpărare directă

Detergent dero de pentru masina de spalat rufe automat OZON 20kg 20 kg

Număr anunț
DA35071827
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
POZITIV DAV COM S.R.L. (CUI 40615226)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON