Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIERE DE INCARCATOR FRONTAL SI AUTOBASCULANTE PENTRU STRANS SI TRANSPORTAT GUNOI COM FURCULESTI

Număr anunț
DA30342604
Autoritate contractantă
Comuna Furculesti (primaria furculesti) (CUI 4652767)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.902.016 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.902.016 RON