Atribuită Cumpărare directă

51112100-1 Servicii de instalare de echipament de distributie a energiei electrice (Rev.2)

Număr anunț
DA35075443
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
VASGEO ELECTRICA SRL (CUI 27958383)
Cod CPV
51112100-1 · Servicii de instalare de echipament de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.097,66 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
21.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.097,66 RON