Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cerere de finantare in cadrul PNNR–Componenta C10–Fondul Local,respectiv COMPONENTA C5 –VALUL RENOVA

Număr anunț
DA30347829
Autoritate contractantă
Comuna Jurilovca (Consiliul Local Jurilovca) (CUI 4793952)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.218.290 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.218.290 RON