Ofertă acceptată Cumpărare directă

Membru specialist in comisia de receptie a lucrarilor "Extindere parcare cu 27 locuri pe strada Peli

Număr anunț
DA30345586
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.790.734 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.790.734 RON