Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk Portabil A-Data DashDrive Durable HD650 2TB, 2.5inch, USB3.1, Black

Număr anunț
DA30349041
Autoritate contractantă
LICEUL ANDREI MURESANU (CUI 29356953)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.174.368 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.174.368 RON