Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIERE DE UTILAJE CU DESERVANTI PENTRU LUCRARI EDILITARE IN COMUNA STOLNICENI PRAJESCU, IASI

Număr anunț
DA30345386
Autoritate contractantă
Comuna Stolniceni Prajescu Iasi (CUI 4541394)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.802.756 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.802.756 RON