Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONY UPP 110 HG - Hartie videoprinter / ecograf rola - 110mmx18m – densitate high glossy

Număr anunț
DA30343733
Autoritate contractantă
SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.761.476 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.761.476 RON