Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare pentru „Întreținere prin pietruire drumuri din comuna Ivești judetul Galați”

Număr anunț
DA30348060
Autoritate contractantă
COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.227.191 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.227.191 RON