Ofertă acceptată Cumpărare directă

Relocare instalatii curenti slabi

Număr anunț
DA30348491
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
Cod CPV
32410000-0 · Retea locala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.463.040 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.463.040 RON