Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie diverse produse necesare sediului administrativ

Număr anunț
DA30349104
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE AL MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 44202834)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.955.458 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.955.458 RON