Ofertă acceptată Cumpărare directă

RIDICARE TOPOGRAFICA RETEA DE APA SI CONDUCTE DE ADUCTIUNE (INCLUSIV BRANSAMENTE DE APA DACA EXISTA)

Număr anunț
DA30339754
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVA (CUI 7536937)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.999.950 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.999.950 RON