Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv stocare interna PCI EXPRESS M.2 NVME, SAMSUNG 970 EVO Plus SSD 2TB - 2 buc.

Număr anunț
DA30340774
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.014.937 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.014.937 RON