Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lucrari refacere podet valea FIAC

Număr anunț
DA30348880
Autoritate contractantă
COMUNA BATA (CUI 3519089)
Cod CPV
45221220-0 · Podete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.321.013 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.321.013 RON