Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sanatate si securitate in muncă externe pentru anul 2022

Număr anunț
DA30348550
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Cod CPV
80610000-3 · Formare profesionala si simulare in domeniul echipamentelor de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.359.608 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.359.608 RON