Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii atomizor Tifone Citizen KB18-K300(lance tambur 50m,com. hidraulica pt.tun,sist.thermofog)

Număr anunț
DA30347032
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Cod CPV
42924310-5 · Pistoale de pulverizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.321.870 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.321.870 RON