Atribuită
Atribuire
Servicii de paza si monitorizare sisteme de alarma achizitionate prin procedura proprie in baza Legii 98/2016, anexa 2, Contract subsecvent nr.146/ 25.01.2022 la Acord cadru nr. 145/ 25.01.2022, 6096 x 17.68 lei/ ora
- Număr anunț
- DAN1624590
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- REAL PROTECTION GUARD SRL (CUI 14576560)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 107.777,28 RON
- Data anunțului
- 02.02.2022 11:40
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.