Atribuită Atribuire

Achizitie servicii de executare silita in dosarul 68/2022 - Florea Daniela - 40 lei, dosar 69/2022 - Gagiu I. Victoria - 40 lei, conform comanda nr. 2236/20-01-2022

Număr anunț
DAN1626318
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
Cod CPV
75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
80 RON
Data anunțului
04.02.2022 11:37

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.