Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rolete Textile zi noapte

Număr anunț
DA30348779
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Axiopolis Cernavoda (CUI 43773476)
Cod CPV
45421145-2 · Lucrari de instalare de rolete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.093.060 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
08.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.093.060 RON