Ofertă acceptată Cumpărare directă

înlocuire tâmplărie de lemn cu cea de PVC la sediile Polițiilor Orașului Orșova si Baia de Arama

Număr anunț
DA30349542
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MEHEDINTI (CUI 4222328)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.161.049 RON
Data publicării
08.04.2022 00:00
Data finalizării
11.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.161.049 RON