Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare servicii de proiectare, documentatii si avize- Captare Apa

Număr anunț
DA30354281
Autoritate contractantă
Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
Cod CPV
71330000-0 · Diverse servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.415.481 RON
Data publicării
08.04.2022 00:00
Data finalizării
11.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.415.481 RON