Atribuită Atribuire

Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transport Mini JCB pe traseul Cimitir Ungureni - Parc Sf. Dumitru , pe raza municipiului Craiova (1 cursa) {1 cursa x 120 lei/ cursa = 120 lei, conform referat nr. 7586/07-03-2022 intocmit de Sector Coloana Auto

Număr anunț
DAN1642594
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
120 RON
Data anunțului
09.03.2022 13:29

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.