Atribuită Atribuire

Achizitie boltari 10x20x40 5MCx230ron.Valoare totala 1150ron.Achizitie conf.referat nr.6722/28.02.2022,comanda nr.6836/28.02.2022

Număr anunț
DAN1643261
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
GEORNI IMPEX SRL (CUI RO7264239)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.150 RON
Data anunțului
10.03.2022 12:35

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.