Atribuită Cumpărare directă

Srvicii medicale prestate de asistenti medicali

Număr anunț
DA35084070
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
GRAD ELENA-RAMONA - ASISTENT MEDICAL GENERALIST PL (CUI 49526254)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46.800 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.800 RON