Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mănuși de Examinare din Nitril Albastru SENSITIVE

Număr anunț
DA30358750
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.954.013 RON
Data publicării
10.04.2022 00:00
Data finalizării
11.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.954.013 RON