Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REALIZARE STUDIU DE FEZABILITATE PENTRU AMENAJARE TEREN DE SPORT SINTETIC PUSTINIS

Număr anunț
DA30353848
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.102.156 RON
Data publicării
08.04.2022 00:00
Data finalizării
11.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.102.156 RON