Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transpaleta manuala hidraulica furci scurte 800mm

Număr anunț
DA30358190
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Cod CPV
42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.585.523 RON
Data publicării
08.04.2022 00:00
Data finalizării
11.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.585.523 RON