Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere instalatii de ridicat ascensoare electrice de persoane si platforma auto

Număr anunț
DA30358367
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov (CUI 4688531)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.310.700 RON
Data publicării
08.04.2022 00:00
Data finalizării
11.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.310.700 RON