Atribuită
Atribuire
Achizitie ,, Harvest 20.20.20(vegetatie) 30 kg x 16.81 lei/kg= 504.3 lei, Harvest 15.30.15 (inflorire) 30 kg x 16.81 lei/kg = 504.3 lei. Valoare totala 1008.60 lei. Achizitia se realizeaza copnform referat nr. 15201/03.05.2022, comanda nr. 15686/5.05.2022
- Număr anunț
- DAN1680134
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
- Cod CPV
- 24400000-8 · Ingrasaminte si compusi azotati (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.008,60 RON
- Data anunțului
- 09.05.2022 14:34
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.