Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu video LOGILINK, HDMI (T) la HDMI (T), 3m, premium, conectori auriti, rezolutie maxima 4K UHD

Număr anunț
DA30358252
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FERDINAND I (CUI 23995230)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.616.388 RON
Data publicării
08.04.2022 00:00
Data finalizării
11.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.616.388 RON