Atribuită Cumpărare directă

Elaborare studiu de fezabilitate pentru dotarea cu panouri solare

Număr anunț
DA35091802
Autoritate contractantă
Comuna Axente Sever (Primaria comunei Axente Sever) (CUI 4406126)
Furnizor / câștigător
ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. (CUI 41166842)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON