Atribuită Atribuire

- Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor in domeniul sanatatii si securitatii in munca perioada 02.2021-31.12.2021 pret 500 de lei/luna; -evaluare risc SSM, perioada 02.2021 - 31.12.2021 pret 150lei/an; - plan de prevenire si protectie perioada 02.2021 - 31.12.2021 pret 150lei/an;

Număr anunț
DAN1696084
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4208323)
Furnizor / câștigător
VLADISLAV ILEANA SILVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25734673)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.800 RON
Data anunțului
07.06.2022 11:28

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.