Atribuită Cumpărare directă

SERVICII REPARATII INSTALATII ELECTRICE

Număr anunț
DA35090371
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION NECULCE TG FRUMOS (CUI 4701223)
Furnizor / câștigător
INSTALAŢII IBM SRL (CUI 35085824)
Cod CPV
71314000-2 · Servicii de energie electrica si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.364,12 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.364,12 RON