Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE AMENAJARE CU PAVALE ALEE PIETONALA AFERENTA DN29 ZONA ATENEU GRADINITA-CENTRU MEDICAL

Număr anunț
DA30342167
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.512.197 RON
Data publicării
07.04.2022 00:00
Data finalizării
11.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.512.197 RON