Atribuită Cumpărare directă

10 4026151 PLINTA PARCH CANAL 10456-6020 TRITON BUC 10,00 19,40 163,03 30,97 20 4026158 COLT EXT PLI

Număr anunț
DA35089821
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IANCU ROSETTI (CUI 23982834)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
453,38 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,38 RON