Atribuită Atribuire

Servicii de curatenie generala si intretinere la sediul AIMMAIPE Ploiesti pentru perioada 01.05.2022 - 30.06.2022

Număr anunț
DAN1709542
Autoritate contractantă
Agentia pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii, Atragere de Investitii si Promovarea Exportului Ploiesti (CUI 37989506)
Furnizor / câștigător
DINAMIC BUSINESS TEAM S.R.L. (CUI 42292792)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.800 RON
Data anunțului
30.06.2022 11:19

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.