Atribuită
Atribuire
SERVODIRECTIE LAVERDA PENTRU TIH DEUTZ: DJ 00303: 1 BUC. REFERAT NR. 22422/27.06.2022 - COLOANA AUTO. ANUNT PUBLICAT IN SEAP CU NR. ADV1300915/28.06.2022. OFERTA NR.22653/28.06.2022.
- Număr anunț
- DAN1710668
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- RURIS IMPEX SRL (CUI RO5045437)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 687 RON
- Data anunțului
- 01.07.2022 10:11
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.