Atribuită Cumpărare directă

Saci de hartie conform ADV 1406345

Număr anunț
DA35067083
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON