Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta si instruire in dom. securitatii si sanatatii in munca si sit. de urgenta

Număr anunț
DA30359337
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzii Sanguine Calarasi (CUI 3233094)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.307.683 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.307.683 RON