Ofertă acceptată Cumpărare directă

Poartă gonflabilă start/finish pentru evenimentul sportiv Slatina City Run

Număr anunț
DA30362112
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Cod CPV
45217000-1 · Lucrari de constructii de cladiri gonflabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.739.823 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.739.823 RON