Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanta si asist tehnica pentru: SNI Manager, SNI Sal, Sistem informatic Resurse Umane

Număr anunț
DA30370732
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Cod CPV
72253100-4 · Servicii de ajutor pentru utilizatori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.556.587 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.556.587 RON