Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MASURARE A CAMPULUI ELECTROMAGNETIC

Număr anunț
DA30351616
Autoritate contractantă
Ministerul Administratiei si Internelor - Directia Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor (CUI 17686532)
Cod CPV
90731400-4 · Servicii de monitorizare sau masurare a poluarii atmosferice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.558.391 RON
Data publicării
08.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.558.391 RON