Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVR Turbo HD 5.0 AcuSense Hikvision IDS-7216HQHI-M1/S, 16 canale si Hard Disk Western Digital Intell

Număr anunț
DA30353951
Autoritate contractantă
Penitenciarul Drobeta Turnu Severin (CUI 4222263)
Cod CPV
48329000-0 · Sistem de prelucrare a imaginilor si de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.051.565 RON
Data publicării
08.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.051.565 RON