Atribuită
Atribuire
SERVICII POSTALE FF4081/02.06.2022, FF4187/08.06.2022, FF4422/20.06.2022, FF4530/23.06.2022, FF4594/27.06.2022, FF4373/17.06.2022, FF4658/29.06.2022, FF4782/04.07.2022, FF5947/20.06.2022
- Număr anunț
- DAN1715847
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 175,57 RON
- Data anunțului
- 07.07.2022 11:06
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.