Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA PRIVIND DEPUNERE CERERE DE FINANTARE IN CADRUL P.N.R.R. C.10 FONDUL LOCAL

Număr anunț
DA30370002
Autoritate contractantă
COMUNA TIRGSORU VECHI (CUI 2845230)
Cod CPV
73220000-0 · Servicii de consultanta in dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.016.984 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.016.984 RON