Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE MARCAJE STRADALE, TRECERI DE PIETONI SI PARCARI IN COM.BRANESTI

Număr anunț
DA30370679
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Cod CPV
45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
30.510.397 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.510.397 RON