Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manopera pentru reparatie (service) Pompa vacuum Edwards E2M28

Număr anunț
DA30365028
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Cod CPV
50412000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de testare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.678.012 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.678.012 RON